Clasament 2013 categ. seniori, MASCULIN

LOC NUME SI PRENUME LOCALITATE TIMP
1 BOGDANESCU  LAURENTIU ARAD 1:43:02
2 DEMETER  ISTVAN ORADEA 1:56:17
3 ZGRIPCEA  STEFAN CALIMANESTI 1:57:00
4 PINTEA  MARIUS RESITA 1:59:07
5 VODA  ALEXANDRU ARAD 2:00:05
6 RUSU  MIHAIL PITESTI 2:01:12
7 LUNGU  MARIAN PETROSANI 2:04:15
8 KOVACS  GERGO ARAD 2:04:20
9 FODOR  ALEXANDRU TIMISOARA 2:04:40
10 MARC  RAZVAN DEVA 2:06:10
11 RAGOBETE  MARIUS LUGOJ 2:06:15
12 LUPSAN  MIHAI RESITA 2:08:12
13 OPREA  COSMIN SIBIU 2:08:15
14 TOMUTA  EMANUEL ARAD 2:09:44
15 MANOLE  MARIAN RESITA 2:09:46
16 TITEL  PAUN TIMISOARA 2:12:00
17 DUMITRESCU  GEORGE MIOVENI 2:13:09
18 SILNIC  IONUT TIMISOARA 2:15:37
19 BARTOK  ANDREAS ARAD 2:16:20
20 SOFRAG  CAMIL ARAD 2:16:38
21 PETTENKOFFER  MAXIMILIAN ARAD 2:20:17
22 PACURAR  COSMIN MATNICU MIC,TM 2:21:00
23 TURTURICA  MIHAI TIMISOARA 2:21:30
24 KATAI  ROBERT ARAD 2:23:07
25 STROESCU  FELIX TIMISOARA 2:26:15
26 MARAN  IONUT JENA, TM 2:28:04
27 POPESCU  FLORIN DEVA 2:29:07
28 MUTASCU  OVIDIU RESITA 2:30:02
29 NEMES  CRISTIAN SIBIU 2:30:04
30 GEORGIU  VASILE ARAD 2:30:07
31 VADUVA  CALIN ARAD 2:30:12
32 MARASESCU  ADRIAN SIBIU 2:30:24
33 CHIRCULESCU  IONUT 2:31:02
34 OGNIAN  DARIUS TIMISOARA 2:31:32
35 TAPASZTO  ZSOLT ARAD 2:32:41
36 HARABAGIU  ANDREI TIMISOARA 2:35:08
37 GOMOI  DOREL SEBIS 2:35:15
38 GRANCSA  DANIEL TIMISOARA 2:37:04
39 TOADER  FLAVIUS ARAD 2:38:09
40 BODEA  SEBASTIAN TIMISOARA 2:39:10
41 BARBURA  BOGDAN ARAD 2:39:20
42 OPRISAN  SILVIU TIMISOARA 2:41:07
43 MERCEA  IOAN ARAD 2:41:09
44 MICULIT  SERGIU ARAD 2:41:37
45 JURCOANE  CRISTIAN ARAD 2:41:37
46 COLCHER  CASIAN TIMISOARA 2:43:07
47 TICULA  ADRIAN TOMESTI 2:43:10
48 VERES  IOAN ARAD 2:43:20
49 VARGA  NORBERT ARAD 2:45:35
50 VUCA  GABRIEL BOCSA 2:45:40
51 BEDEA  ION DEVA 2:45:50
52 PINTICAN  FLORIN TIMISOARA 2:47:15
53 PINTICAN  OVIDIU TIMISOARA 2:47:17
54 SARATEANU  DRAGOS RESITA 2:49:00
55 KALMAN  AMBRUS ARAD 2:49:05
56 VELICI  FLORIN LUGOJ 2:51:02
57 SRINCA  FLAVIUS RESITA 2:51:05
58 OGNIAN  ALEXANDRU TIMISOARA 2:51:30
59 SCHNEIDER  EDUARD TIMISOARA 2:52:04
60 PIRVA  MARIUS DEVA 2:52:40
61 SIMISNEAN  CASIAN HUNEDOARA 2:54:01
62 BRASOVAN  MLADEN TIMISOARA 2:54:15
63 DOROGOSTAISKY  VIRGIL TIMISOARA 2:55:07
64 PEPA  MIRCEA TIMISOARA 2:55:17
65 ILISIE  ISTVAN ARAD 2:55:20
66 RIGLER  ROLAND ARAD 2:55:30
67 PAUL  ALIN TIMISOARA 2:57:12
68 MOT  CIPRIAN ARAD 2:58:00
69 SOLOMIE  VLAD ARAD 2:59:25
70 MITRULESCU  CATALIN TIMISOARA 3:00:15
71 BURCA  CRISTIAN TIMISOARA 3:01:05
72 SRITCU  SEBASTIAN TIMISOARA 3:01:08
73 POPESCU  LUCIAN DROBETA TR-SEVERIN 3:01:11
74 BARAN  OVIDIU HUNEDOARA 3:01:16
75 BARNA  GABOR ARAD 3:01:20
76 GABRIEL  TOMESCU TIMISOARA 3:01:22
77 FLORIN  HANTING TIMISOARA 3:02:10
78 PETRE  ALEXANDRU LUGOJ 3:02:23
79 RUSET  VLAD DROBETA TR-SEVERIN 3:03:10
80 DAVID  CRISTIAN TIMISOARA 3:03:12
81 JUNCU  ILIE TIMISOARA 3:04:02
82 MOLDOVAN  CLAUDIU SIBIU 3:04:10
83 GAITANARU  VLAD ARAD 3:04:14
84 GROZAVESCU  MIHAI TIMISOARA 3:04:18
85 TEBUIE  DANIEL ARAD 3:06:00
86 BIHARI  KISS IOSIF LUGOJ 3:06:10
87 TAMAS  VIOREL ARAD 3:06:14
88 PLESU  CRISTIAN ARAD 3:06:20
89 MITAR  BRANDON FAGET, TM 3:06:25
90 GHERMAN  JEAN ARAD 3:07:36
91 KOVACS  TOMASS ARAD 3:07:50
92 GHIORGHE  STEFAN TIMISOARA 3:08:00
93 LORINT  TITUS TIMISOARA 3:08:04
94 DRONCA  DARIUS TIMISOARA 3:08:09
95 CHIRILA  RADU TOMESTI 3:08:16
96 BISTRIAN  EMIL TIMISOARA 3:08:37
97 GAL  GABRIEL INEU 3:09:02
98 VODA  BOGDAN ARAD 3:09:10
99 WANG  PENG RESITA 3:09:15
100 DANESCU  RADU TIMISOARA 3:09:34
101 LASCONI  ALEX FAGET,TM 3:11:04
102 NAGY   LADISLAU TIMISOARA 3:12:00
103 POPAN  CRISTIAN BILED,TM 3:12:06
104 GROZA  BOGDAN TIMISOARA 3:13:04
105 ZSOLT  DANOK ARAD 3:13:09
106 SORAN  GAVRIL RESITA 3:13:12
107 SOLOMON  ROBERT ARAD 3:13:37
108 POPA  DANIEL TIMISOARA 3:14:00
109 DAVID  CIPRIAN TIMISOARA 3:14:05
110 ROIBAN  RADU ORAVITA 3:14:12
111 RUGINA  ALEXANDRU TIMISOARA 3:14:38
112 KALO  FRANCISC PETRIS, AR 3:15:07
113 MIHUT  ADRIAN TIMISOARA 3:15:20
114 OLA  OVIDIU TIMISOARA 3:15:26
115 OLARIU  GABRIEL LUGOJ 3:18:00
116 GHENA  EUGEN TIA MARE, OT 3:19:16
117 TARNAU  BOGDAN ARAD 3:19:20
118 DAMIAN  ROLAND TIMISOARA 3:20:08
119 HERMAN  SORIN ARAD 3:20:17
120 CRACIUN  RAZVAN LUGOJ 3:21:36
121 NAGY  OLIVER ARAD 3:23:08
122 DANCI  DOREL ARAD 3:23:12
123 BRAD  NICU TIMISOARA 3:23:14
124 GORNIC  ANDREI FAGET, TM 3:23:37
125 SERB  MARIUS ARAD 3:25:00
126 HUSTI  OVIDIU LUGOJ 3:26:10
127 BACAU  EDGAR LUGOJ 3:26:17
128 INDRICEANU  PAUL TIMISOARA 3:29:05
129 CAMPEANU  DINU TIMISOARA 3:30:31
130 BARBAT  CORIOLAN ARAD 3:30:35
131 STOICHESCU  ANDREI LEUCUSESTI, TM 3:31:08
132 NAGY  ROBERT TIMISOARA 3:34:07
133 MOTIU  PAUL ARAD 3:35:12
134 MORARU  SABIN TIMISOARA 3:35:40
135 TAMAS  SERGIU TIMISOARA 3:39:00
136 NICORICI  OVIDIU TIMISOARA 3:44:10
137 TALPOS  ANDREI ARAD 3:44:12
138 OITA  CLAUDIU TIMISOARA 3:44:15
139 MUNTEAN  ALEXANDRU TIMISOARA 3:45:09
140 NAN  BOGDAN TIMISOARA 3:46:17
141 LUNGU  ADRIAN TIMISOARA 3:51:03
142 BEDEA  HORIA DEVA 3:53:26
143 TAPIRDEA  DAN CENEI, TM 3:55:08
144 MOS  ALEXANDRU TIMISOARA 3:55:27
145 LAZAROV  DANIEL TIMISOARA 3:57:20
146 BABAU  DAN ARAD 3:57:35
147 MATEI  FLORIN TIMISOARA 4:02:00
148 TION  LAURENTIU TIMISOARA 4:03:12
149 DANIEL  NEDELCU ARAD 4:04:00
150 CHISEVESCU  MIHAIL TIMISOARA 4:08:32
151 CIRSTEA  CALIN TARGU -JIU 4:10:14
152 VASIN  ANDREI TIMISOARA 4:18:45
153 LUNGU  ADRIAN BOBDA 4:19:30
154 HERLE  CATALIN SANLEANI, AR 4:21:08
155 OARGA  ADRIAN TIMISOARA 4:28:10
156 GRINDEAN  DRAGOS TIMISOARA 4:35:15
157 SARBOVAN  RADU TIMISOARA 4:35:40
158 SFIRAT  ALEXANDRU LUGOJ 4:49:00
159 LITIU  MIHAI ARAD 4:50:07
160 UILEAN  DARIUS TIMISOARA 4:50:20
161 TIMOFTE  BOGDAN TIMISOARA 4:50:25
162 BRUZNICAN  ALIN CHIZATAU, TM >5 H
163 CIUCUR  MIHAI TIMISOARA >5 H
164 STANILA  PETRU TIMISOARA >5 H
165 SINACI  DAN ARAD >5 H
166 AVRAM  GHEORGHE RESITA >5 H
167 CRISTIAN  DANA TIMISOARA >5 H
168 POIENAR  MARIUS TIMISOARA ABANDON
169 MATEOC  MARIUS ARAD ABANDON
170 TOPOR  SILVIU TIMISOARA ABANDON
171 FLORIN POP ORTISOARA, TM ABANDON
172 MARCU  FLORIN TIMISOARA ABANDON
173 HIRZOIU  ALEXANDRU MANASTIUR, TM ABANDON
174 LAZARESCU  ALIN LUGO ABANDON
175 BOROS  CRISTIAN ARAD ABANDON
176 KOVACS  ZSOLT ARAD NECLASIFICAT

 

19 comments:

      1. da am vazut ca este si un veres norbert printre cei inscrisi. insa daca va uitati este si un varga norbert. eu sunt varga si timpul e corect. 2:45. atat am cronometrat si eu. Veres norbert nu stiu cine e… marog. multumesc de corectare!

  1. Cine a "fentat" de la aceasta categorie…sa fie trecut descalificat,pentru ca am auzit,ca a avut tupeul,sa treaca la "atacuri" verbale.Rog sa se faca public,prin "Descalificat"
    Multumesc.

    1. Dane eu m-am bazat intotd pe fair-play si merg pe varianta erorii umane desi planeaza o umbra de indoiala, dar eu prefer cuvantul "neclasificat" in loc de "descalificat"k suna prea dur pt o competitie care imbina pasiunea cu placerea…

  2. *173* – Ognian Alexandru – nr de concurs 247 – a terminat dupa foaia de la finalul competitiei in 2:51:3. Rog sa bagati in clasament

  3. Brad Nicu cu numar de concurs 394 a terminat undeva la 3:30 nu peste 5h cum apare in clasament.
    Va rog frumos daca puteti verifica din nou si corecta.

    1. La pnctele de control apari la amandoua si teoretic esti pn in 3:50 dar nu esti p lista de sosire, o sa caut o poza sa te pun corect in clasament

  4. salutare! sunt sigur ca s-a facut o greseala la hantig florin alin, nr concurs 225, adica eu ! dupa endomondo si dupa cronometru meu am undeva la 2h 42 min si nici decum peste cinci ore! stiu ca a fost cam inghesuiala la finish si poate v-a scapat! nu tin neaparat la asta dar daca se paote si aveti timp s-ar putea remedia? multumesc!

Lasă un răspuns